regan napisał(a):

|
Naprawdę nie ma skad piłkarzy ściągać tylko z głębokiej afryki?
|
Ja .......ę, jak co okienko znowu ktoś musiał wyskoczyć z tym samym debilnym tekstem, tylko teraz jest Afryka zamiast 3 ligi hiszpańskiej. Guerrier przybył z Haiti a Diaz z Kostaryki i co? Gówno, obaj grali dobrze i na obu zarobiliśmy.
Do bingo brakuje mi jeszcze: "w niższych ligach da się taniej znaleźć takich samych piłkarzy albo lepszych" oraz "dlaczego nie stawiamy na młodych Polaków z rezerw (których nie mamy)". W tej kwestii liczę ma waszą głupotę.
A odpowiadając na bombowe pytanie regana: nie mamy kasy, więc pewnie nie ma. Skoro sztab trenerski dał okejkę to sugeruję: mordy w kubeł, bo paru znawców i śmieszków jeszcze nie przeprosiło za Lloncha czy Carlitosa.