Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84092
Stary 26.10.2018, 15:41
regan napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie ma skad piłkarzy ściągać tylko z głębokiej afryki?
Ja .......ę, jak co okienko znowu ktoś musiał wyskoczyć z tym samym debilnym tekstem, tylko teraz jest Afryka zamiast 3 ligi hiszpańskiej. Guerrier przybył z Haiti a Diaz z Kostaryki i co? Gówno, obaj grali dobrze i na obu zarobiliśmy.
Do bingo brakuje mi jeszcze: "w niższych ligach da się taniej znaleźć takich samych piłkarzy albo lepszych" oraz "dlaczego nie stawiamy na młodych Polaków z rezerw (których nie mamy)". W tej kwestii liczę ma waszą głupotę.

A odpowiadając na bombowe pytanie regana: nie mamy kasy, więc pewnie nie ma. Skoro sztab trenerski dał okejkę to sugeruję: mordy w kubeł, bo paru znawców i śmieszków jeszcze nie przeprosiło za Lloncha czy Carlitosa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.10.2018 o godz. 15:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując