Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.10.2018, 15:07
Na listę się wpisałem, poproszę deklarację.

Nie wiem czy pomysł się przewinął, ale można by 1% podatku na socios oddawać i to by mogło być coś.
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 26.10.2018 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując