|
a co jest złego w ściąganiu piłkarzy z Afryki? sporo takich piłkarzy gra na wysokim poziomie a dopóki młodzi to można na nich zarobić. Nie mówię, że ma ich być pół składu, ale jakbyśmy mieli jednego-dwóch to nie widzę problemu. Zwłaszcza, że jak widać nie byłby brany w ciemno, ale sprawdzany.
|