Wyświetl pojedynczy post
Nowicjusz
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84089
Stary 26.10.2018, 12:17
a co jest złego w ściąganiu piłkarzy z Afryki? sporo takich piłkarzy gra na wysokim poziomie a dopóki młodzi to można na nich zarobić. Nie mówię, że ma ich być pół składu, ale jakbyśmy mieli jednego-dwóch to nie widzę problemu. Zwłaszcza, że jak widać nie byłby brany w ciemno, ale sprawdzany.
Odpowiedz cytując