Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 26.10.2018, 08:47
z drugiej strony akurat Fifa to taka specyficzna gra, ze na PC (klawiatura) to nie da sie połowy rzeczy zrobic. Mowie to jako gosc który pada miał w reku kilka razy w zyciu. Sam chcialbym grac na klawiaturze, no ale po prostu sie nie da.
Odpowiedz cytując