Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
Preclarz
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2018
Offline
#
419
25.10.2018, 07:06
Co sie odiwanilo...rece opadaja...pozniej dziwy, ze ciezko cos zbudowac.
Ostatnio edytowane przez Preclarz : 25.10.2018 o godz. 07:14.
BEN
E
N
ATO
Preclarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Preclarz
Znajdź inne posty napisane przez Preclarz