Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
Od: 09.2018
Skąd: NH
Offline
#
9548
24.10.2018, 21:28
Jest piwo "Harnaś" a dlaczego nie "Ondraszek"
Dla niezorientowanych. Ondraszek to legendarny beskidnik (zbójnik) z gór Beskidu Morawsko-Śląskiego najprawdopodobniej narodowości węgierskiej.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 24.10.2018 o godz. 21:31.
krakus76_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76_