Wyświetl pojedynczy post
Natkan
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wiślackie okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 24.10.2018, 20:13
Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie. Ja osobiście polecam Gotham chociaż trochę denerwuje, że nie da się zabić niektórych i czasem zmartwychwstają ( na podstawie komiksów więc musi tak być). Obejrzałem już 3 sezony, nie mogę znaleźć czwartego - pomoże ktoś źródłem?
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując