|
Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie. Ja osobiście polecam Gotham chociaż trochę denerwuje, że nie da się zabić niektórych i czasem zmartwychwstają ( na podstawie komiksów więc musi tak być). Obejrzałem już 3 sezony, nie mogę znaleźć czwartego - pomoże ktoś źródłem?
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
|