Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84074
Stary 24.10.2018, 18:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd bierzesz te kwoty, ale na pewno nie opierając się na realiach przeplaconej ekstraklasy.
Carlitos przychodził do nas z 3 ligi hiszpańskiej i dostał kontrakt rok temu 7 tys euro. Teraz zarabia w Legii ok 50 tys euro miesięcznie. Ty byś chciał Zdenkowi dać w tym momencie około 4 tysiące? Takimi kwotami nikogo nie zatrzymamy.
A jaki kontrakt ma Drzazga? Uważasz, że jakby ktoś Go chciał trzymać w Wiśle przez 2,5 roku to nie strzeliłby w tym czasie 9 goli w lidze?
Mamy gracza lat 30, 2 dobre rundy (przy czym obecna jest w połowie czy tam 60%) na 6, ogólnie znane zalety (głównie tzw. walka) i ograniczenia piłkarskie, marzy mu się nowy kontrakt na 3 lata.
Ile takiemu komuś dać i dlaczego? Pomijając już to ile się ma w kasie.
Powinno być tak jak napisał Framat, ale pewnie na to nie ma szans.
Odpowiedz cytując