Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 24.10.2018, 11:43
Kocur napisał(a):Wyświetl post
źle
bo chodzi o lokalizację a nie obiekt


wszystko się wpieprza do centrum albo kompletnie bez planów:

5 biurowców przy Politechnice, 3 biurowce przy Placu Imbramowskim, biurowiec przy 29tej naprzeciwko Cmentarza, biurowce przy Matecznym i Wadowickiej, zabudowany osiedlem zabytkowy pas startowy w Czyżynach

infrastruktury zero, pozwolenia często niezgodnie z planem zagospodarowania itp itd
Akurat przy politechnice pasuje, bo tam jest tunel tramwajowy i dworzec obok i przystanki autobusowo-tramwajowe. Natomiast nie ma w Krakowie koncepcji, centrum biurowego, tylko wlasnie tak sie rzuca, tu dwa tam 3 tu pięć tam cztery i oni chcą jeszcze metro w Krakowie budować Ale to już mniejsza z tym. Biura mamy na Puszkarskiej, na Czerwonych Makach, w Czyżynach, Przy Opolskiej poróżrzucane co kilometr, Bora Komorowskiego, chyba największe centrum biurowe, teraz rośnie w centrum miasta, Wielicka na początku i tak sypią tym wszędzie gdzie da się upchać. A o krakowskim City nikt nie myśli...

Przypomnijcie sobie, nie wiem czy wiecie, jak zmieniono plan zagospodarowania przestrzennego dla jednego z Developerów, po tym jak ten developer wspierał kampanie Majchrowskiego w ostatnich wyborach.... tak to u nas działa.
Ostatnio edytowane przez regan : 24.10.2018 o godz. 11:46.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując