Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84071
Stary 24.10.2018, 08:53
Ondrasek punktuje w tym sezonie w głównej mierze też dlatego, że cała pomoc gra dobrze, żeby nie powiedzieć że bardzo dobrze - Imaz - 9 pkt w punktacji kanadyjskiej, Kostal - 7 pkt, Boguski - 5 pkt, nawet nominalny obrońca Pietrzak - 4 pkt, Kort - 3 pkt, Kolara szkoda bo jak grał był zawsze pożyteczny - 3 pkt.

Gramy skrzydłami, mnóstwo piłek posyłanych jest w pole karne, grzechem byłoby z tego nie skorzystać.

Przy utrzymaniu ww. zawodników (przedłużenie kontraktów) strata Ondraska nie będzie specjalnie odczuwalna, oczywiście jeżeli Głowa znajdzie następcę, który będzie potrafił wykorzystać patelnie stwarzane przez kolegów.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując