Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84069
Stary 23.10.2018, 19:12
Każdy zawodnik gra dużo lepiej kiedy kontrakt mu się kończy.
Przedłużenie ze Zdenkiem byłoby sensowne gdyby w dużym stopniu wysokość gaży zależna była od pożytku dla drużyny.
Nie ma co się obawiać jego odejścia: nawet jeśli odejdzie do dowolnej drużyny Ekstraklasy i uzyska tam kontrakt natychmiast przestanie grać. Nawet przeciwko Wiśle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując