|
Każdy zawodnik gra dużo lepiej kiedy kontrakt mu się kończy.
Przedłużenie ze Zdenkiem byłoby sensowne gdyby w dużym stopniu wysokość gaży zależna była od pożytku dla drużyny.
Nie ma co się obawiać jego odejścia: nawet jeśli odejdzie do dowolnej drużyny Ekstraklasy i uzyska tam kontrakt natychmiast przestanie grać. Nawet przeciwko Wiśle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|