|
Senior Member
Offline
|
#47

23.10.2018, 17:18
|
Awe napisał(a): 
|
Bo głos nieważny liczy się do frekwencji i potem niezależnie kto wygra będzie sobie wycierał gębę tym, że wygrał przy wysokiej frekwencji, a to znaczy, że ma wysokie poparcie społeczne.
|
Aleś wymyślił 
|
|