Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25701
Stary 23.10.2018, 09:48
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego mam odwolac? Bo trafil z dystansu w swiatlo bramki w meczu sparingowym?

Dla mnie zaden argument, nie pierwsza jego bramka z dystansu w nizszych ligach. W eklapie wystepy kiepsko/slabe. Moze jak wroci oszlifowany, poprawi warunki fizyczne i odnajdzie umiejetnosc poruszania sie po boisku to w szerokiej kadrze Wisly sie zmiesci. Ogolnie, to u nas deficyt z napastnikami wiec wielce prawdopodobne...choc kariery wiekszej nie zrobi.

W czerwcu bedzie mial juz 24lata. Lepszy nie bedzie.
Acha, za ponad 8 miesięcy będzie miał 24 lata
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując