Dariook napisał(a):

Ale dlaczego mam odwolac? Bo trafil z dystansu w swiatlo bramki w meczu sparingowym?
Dla mnie zaden argument, nie pierwsza jego bramka z dystansu w nizszych ligach. W eklapie wystepy kiepsko/slabe. Moze jak wroci oszlifowany, poprawi warunki fizyczne i odnajdzie umiejetnosc poruszania sie po boisku to w szerokiej kadrze Wisly sie zmiesci. Ogolnie, to u nas deficyt z napastnikami wiec wielce prawdopodobne...choc kariery wiekszej nie zrobi.
W czerwcu bedzie mial juz 24lata. Lepszy nie bedzie.
|
Acha, za ponad 8 miesięcy będzie miał 24 lata
