Pulpet napisał(a):

Po obejrzeniu powtórek stwierdzam, że 2 z 3 bramek puszczonych przez ulubieńca Weszło, króla bramkarzy Arka Malarza to były takie szmaty, że wstyd.
Kto wie, czy gdyby bronił Ciężniak to nie skończyłoby się na 3:1 dla legii...
|
2 sytuacje sam na sam i strzał Kostala? Szmaty?
