Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.10.2018, 09:03
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Po obejrzeniu powtórek stwierdzam, że 2 z 3 bramek puszczonych przez ulubieńca Weszło, króla bramkarzy Arka Malarza to były takie szmaty, że wstyd.
Kto wie, czy gdyby bronił Ciężniak to nie skończyłoby się na 3:1 dla legii...
2 sytuacje sam na sam i strzał Kostala? Szmaty?
Odpowiedz cytując