Bielsko to baza przedsiębiorczości, poza tym bardzo blisko Krakowa i Śląska (70-90 km). Miasto świetne do życia bo wszystko co potrzebujesz albo jest ciekawe, jest blisko, a do tego nieźle prosperujące biznesowo. Wystarczy przyjechać i zobaczyć jakie samochody jeźdżą po ulicach. Po prostu Kosa zrobił dobry research

a w lodzairni też byłem. Fajny pomysł, dobre miejsce, dobry klimat. Szkoda tylko, że miasto samo w sobie Wiślackie nie jest... :(