Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 22.10.2018, 20:24
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Takie samo pytanie możesz zadać w druga stronę czy dobra gra Legii w 1 połowie nie wynikała ze schematycznej gry Wisły i wysokiego pressingu który nas już dobił w meczu z pogonią. Legia może zagrała 2 polowe słabiej ale trochę więcej intensywności w grze i dobry pressing plus opanowanie środka pola wystarczyło ma powrót do meczu. Gdyby Kostal zamiast strzelać słabsza lewa noga przełożył na prawa to pewnie byłaby bramka na 4-2 i tyle
Zdaje tez sobie sprawę ze Lopez mógł zamknąć mecz w 50 minucie i mogliśmy się nie podnieść przy 3:0
Zdaje, dlatego ten remis trzeba szanować, co nie zmienia faktu, że lekki niedosyt jest, gdyż okazji do wygrania było kilka..

Odpowiedz cytując