Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
410
22.10.2018, 19:40
Hufsa ja korzystałem z Transferwise ale ja nie planuje robić przelewów co miesiąc tylko dwa razy w roku więc dla mnie nie problem wpisywąć dane. Wcześniej ktoś zadawał podobne pytanie poszukaj
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred