Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
84057
22.10.2018, 16:51
funkykoval
napisał(a):
W sumie to wg mnie najważniejsze to przedłużenie kontraktu Imaza i Kostala byłoby znacznie ważniejsze niż przedłużenie kontraktu Ondraszka ;-)
Fajnie, jakby został też Basha.
lucas8
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lucas8