ale raczej 4 bez żadnego plus jeden tylko by go skłoniło do podpisania przy znacznej obniżce zarobków
a tak swoją drogą wczoraj pokazał że naprawde jest surowy
a tutaj w temacie , chociaż pasowałoby tez do "Polityka transferowa Legii" :
http://weszlo.com/2018/10/21/transfe...e-codziennosc/