Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 22.10.2018, 10:41
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Jest hipokrytą, bo przy swoim pierwszym golu, gdy Legia wyszła na prowadzenie rozłożył ręce i sie nie cieszył. Natomiast przy trzecim golu, dostał niemal orgazmu. Ja sie nim nie przejmuję, stwierdzam jedynie fakt, że taka postawa wskazuje że ktoś jest hipokrytą.

Tak czy inaczej nie warto sb nim głowy zawracać.
Zwykły najemnik i hipokryta. Robi i mówi to na dany moment, żeby przylizać dupę komu trzeba.
Szkoda ciągnąć ten temat
Odpowiedz cytując