Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84044
Stary 22.10.2018, 07:30
w sumie tak sobie mysle ze bardzo niski ale dlugi kontrakt , to cos co moze pasowac obu stronom , moze i gdzie indziej dostanie wiecej , ale nie ma szans na wiecej niz 2 lata , a on chce az 4 , to dosc dlugo
Odpowiedz cytując