krzaq12 napisał(a):

Sytuacja z CL pokazuje, że to zwykły hipokryta, nic wiecej. Nie ma jednak sensu zawracać sobie nim glowy.
Dawno nie mieliśmy tak charakternej drużyny, jakiś niedosyt jest ale wynik z czołówką ligową jest bardzo dobry. Teraz istotne, by wygrać z Sosnowcem i pewnie zaś polecimy w górę tabeli.
Niestety na poniedziałkowym meczu mnie nie bedzie, ale bilet kupię by podziękować chłopakom, bo są fantastyczni i walczą do końca.
|
Jakim hipokrytą? Czy on cos deklarował? Wrecz przeciwnie. On kocha Legie. Ja pie.rodle ludzie. Hipokryta moze byc Krzychu bo on sie zarzekał, że tam nie pójdzie.
Cwe(L)itos to zwykły niewdzięczny najemnik, który stąd chciał uciec za wszelką cenę akurat tam do Legii, coś podobnego do Cierzniaka. Za to trzeba jebac i ciąć po nogach i pluć w twarz. Sposób w jaki stąd odchodził zasługuje na potępienie a nie na żal. On na Wisle sra a wy wymagacie pustych gestów od niego. Może jeszcze ma koszulke Wierności założyć pod spód, bo grał w Wiśle a jak nie to będzie dla was hipokrytą? Przestańcie sie mu pucować, bo wygląda to śmiesznie.