|
Ja wcale nie uwazam, ze Lopez cos dziwnego - to sa emocje, kto gra w pilke ten wie co strzelic gola, ladnego gola w 90 min. Przypomnijcie sobie co zrobil Niedzielan. i jak przebiegal cos pokazujac wzdluz lawki Wisly.
Lopez dal nam wiele radosci - teraz to historia.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 22.10.2018 o godz. 06:51.
|