Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
z rozmowy z Ondraskiem w L+ ekstra, jak go twarowski przycisnał , wynikało że Zdenek zgodzi sie przedłużyć za niskie pieniadze byleby kontrakt był bardzo długi (nawet 4 lata) bo ma swój wiek
|
Średnio w to wierzę. Na razie traktowałbym takie deklaracje ze sporym przymrużeniem oka.