Temat
:
[XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline
#
126
21.10.2018, 21:16
salernitano
napisał(a):
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci
? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.
https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/
potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty
LucjuszWielki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LucjuszWielki
Znajdź inne posty napisane przez LucjuszWielki