Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 21.10.2018, 21:16
salernitano napisał(a):Wyświetl post
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.

https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/
potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty

Odpowiedz cytując