LucjuszWielki napisał(a):

Niedosyt jest....
Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale:
wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame?
:/
|
Wolę 3:3 bo rzadko strzelamy 3 gole w 5 minut na takich terenach jak Ł3.