Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 21.10.2018, 21:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Niedosyt jest....

Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale:

wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame?

:/
Wolę 3:3 bo rzadko strzelamy 3 gole w 5 minut na takich terenach jak Ł3.
Odpowiedz cytując