Wyświetl pojedynczy post
salernitano
Junior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.10.2018, 21:06
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.

https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/
Odpowiedz cytując