Temat
:
[XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
salernitano
Junior Member
Od: 09.2018
Offline
#
11
21.10.2018, 21:06
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci
? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.
https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/
salernitano
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salernitano
Znajdź inne posty napisane przez salernitano