@
szprotson
Po pierwsze: nie mamy żadnej alternatywy (nawet na zmianę) w środku pola. Nawet gdyby Stolarczyk chciał zmienić Korta to nie ma na kogo. Arsenić gra tam z przymusu i to widać.
Po drugie uważam że Halilović ma większy potencjał od Korta, co pokazały mecze choćby w poprzednim sezonie: z Legią 2-0, Płock 2-2 (jego bramka) czy wygrane potyczki z Koroną czy Zagłębiem. Od 28 kolejki zeszłego sezonu grał prawie wszystko od początku i prawie zaaowocowało to awansem do pucharów.
Za dojście do formy uważam grę na poziomie z kwietnia-maja 2018 tego piłkarza.