Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 21.10.2018, 20:06
Dziękuję drużynie za drugą połowę i charakter. Należą się im wielkie brawa.


Dziwny to był mecz. Pierwsza połowa - nie istnieliśmy, strzelamy bramkę i nie istnieje Legia.


Pod koniec przy rzucie wolnym dostawałem palpitacji serca.


Brawo chłopaki, byle byśmy teraz się znowu nie wysypali na kimś słabszym.
Odpowiedz cytując