wolfy napisał(a):

|
A to kiedy Lopez obciął się w polu karnym Legii i setka Ondraszka?
|
jeszcze setka Kostala. prawde mowiac troszke podobna okazja do tej ktora wykorzystał na 3-3 Carlitos. po długim po oknie. Kostal wybrał po krótkim i na chujowej wysokosci, no ale to z racji tego ze strzelał lewą nogą której chyba nie posiada.
p.s. nie było spalonego przy podaniu do Carlitosa?