Temat
:
[XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
105
21.10.2018, 19:37
Super druga połowa,przypomniał się mecz z Poznania.Nie rozumiem jednak dlaczego przespali pierwszą połowę.Wynik zadawalający,podnieść się z 0-2 na trudnym terenie to jest sztuka.
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski