Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 21.10.2018, 19:37
Super druga połowa,przypomniał się mecz z Poznania.Nie rozumiem jednak dlaczego przespali pierwszą połowę.Wynik zadawalający,podnieść się z 0-2 na trudnym terenie to jest sztuka.
Odpowiedz cytując