|
petred i ja Ciebie również kompletnie nie rozumiem. Może ktoś inny to zrozumie ja wymiękam.
Poznajesz dziewczynę i musisz kupić jej waciki i nie srać Cię na opłacanie składek ?
Rodzi Ci się dziecko i nie srać Cię na opłacanie składek ?
Kupujesz samochód i musisz wlewać paliwo do baku i nie srać Cię na opłacanie składek ?
Co robisz ? Rezygnujesz z Socios lub tak jak ktoś wcześniej zaproponował (a nie było to rozważane) zawieszasz swoje członkostwo. Jak masz jakąś wolną kasę i chcesz wspomóc wpłacasz darowiznę.
Ale w między czasie może okazać się, że zmienisz pracę i będziesz miał dopływ dodatkowej gotówki, rzuci Cię dziewczyna, sprzedasz samochód i będziesz jeździł rowerem co pozwoli ponownie zostać aktywnym członkiem Socios.
Zadam Tobie pytanie. Jak utrzymać kibica który teraz chodzi na mecze i jest w takiej sytuacji:
a) Poznaje dziewczynę i musi kupić jej waciki i nie stać go na kupienie biletu ?
b) Rodzi mu się dziecko nie stać go na kupienie biletu ?
c) Kupuje samochód i musi wlewać paliwo do baku i nie stać go na kupienie biletu ?
Zniżka 10% na zakup szalika spowoduje że będzie go stać na zakup biletu ?
Prześpij się z tym. Może zrozumiesz.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 20.10.2018 o godz. 20:27.
|