petred napisał(a):

|
lucas8 nie chcę psuć Twojego optymizmu, bo sam wierzę, że możemy razem stworzyć coś fajnego, ale nie ma co porównywać tego do akcji crowdfundingowych. Tam fani zostawiali kasę ale dostawali coś w zamian. Tu tego nie będzie.
|
Nie do końca się zgodzę, bo raczej nie wszyscy patrzyli na te upominki, które były w zamian za wpłaty.
Socios jest dla węższej grupy kibiców, którzy będą czuć frajdę i satysfakcję, że składki zostały przeznaczone np. na bilety dla dzieciaków z domów dziecka, czy na zakup jakiegoś sprzętu dla akademii do odnowy biologicznej, albo poszerzenie grona trenerów. Dla nich to będzie większa frajda, niż otrzymanie kubka czy koszulki.
Temat Socios z miesiąca na miesiąc musi być mocno nakręcany i widoczny na banerach stadionowych, na wiślackich portalach. Myślę, że nasi sponsorzy również mogliby o tym wspominać przy każdej okazji, bądź na swoich stronach internetowych. Spory % wpłat przypuszczam może pochodzić od kibiców Wisły rozsianych po całym świecie.
Do tego jak będą co miesiąc przedstawiane raporty, aktualne liczby składek i osób to będzie tylko zwiększać wiarygodność i powiększać grono zainteresowanych.