Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
379
20.10.2018, 14:19
Radwi. wybierasz ile chcesz wpłacać minimalnie co miesiąc. Masz to zaznaczone przy kwotach wpłat. wybierasz 50 to wpłacasz jednorazowo 600 (cały rok) 50 co miesiąc, 300 dwa razy w roku lub 150 co kwartał.
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred