https://socioswisla.pl Wszystko masz tutaj
Dajemy, dajemy!!! Z liczb podanych przez Witka mamy juz prawie 40 tysiecy zlotych rocznie, a to dopiero po trzech dniach!!! Za taka kwote mozna nie wiem, kupic po kilkadziesiąt biletow na kazdy domowy mecz dla dzieciakow z bidula, ogarnąć jakiś sprzęt dla malolatow z naszej akademii, zatankowac smoczyce

Powoli do przodu!!!