Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9541
Stary 19.10.2018, 13:31
Bardzo dobrze,że klub przesyła szczegółowe informacje.2 dni temu sport.pl informował,że mamy do odzyskania 3 miliony za Brleka,a okazuje się,że są tylko odsetki.Poziom dziennikarstwa sportowego leci w dół.
Odpowiedz cytując