Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
9541
19.10.2018, 13:31
Bardzo dobrze,że klub przesyła szczegółowe informacje.2 dni temu sport.pl informował,że mamy do odzyskania 3 miliony za Brleka,a okazuje się,że są tylko odsetki.Poziom dziennikarstwa sportowego leci w dół.
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski