funkykoval napisał(a):

|
No cóż - nawet jeżeli wiesz dokąd zmierzasz to dróg do celu jest zazwyczaj więcej niż jedna, a większość z nich jest wyboista....
|
Ale rozumiem że dostrzegasz zasadniczą różnicę jakościową miedzy stanami świadomości NIE WIEM GDZIE MAM IŚĆ vs WIEM GDZIE MAM IŚĆ (ale jeszcze nie wiem którą drogą i jakie problemy mnie dopadną po drodze)
