wolfy napisał(a):

|
Osobiście nigdy nie uważałem Carillo za słabego trenera. To po prostu nie był trener dla klubu ledwie wiążącego koniec z końcem.
|
Dokładnie.
Ostatni wywiad z Kuzba dla PS obala wiele mitów. Jednak przede wszystkim pokazuje jaka amatorkę prowadził w klubie Junco i że to głównie przez niego są ogromne problemy finansowe...
Jak można było podpisać w maju kontrakt a we wrześniu szukać nowego trenera?!