arti napisał(a):

Oczywiście, że za dużo.
Oczekiwania takiej transparentności są moim zdaniem naiwne więc patrzmy co się dzieje i wyciągajmy z tego wnioski.
|
poza tym zarząd nic nie powie bo nie ma planu, nie ma pomysłu, nie ma nic. Taki zarząd to nie zarząd.