stary dziad napisał(a):

Jako wywołany do tablicy daję głos .
Mogę się zgodzić że na dzień dzisiejszy , przy totalnym ostrzale klubu przez ludzi złej woli , pokazywanie czegokolwiek dałoby im tylko dodatkowe paliwo.
Co wcale nie znaczy że akceptuję to co powiedziała Pani Prezes . Niestety ale w mojej ocenie nie wyszła poza klasyczny medialny szum .
A ja chciałbym otrzymać tylko krótką, taką od serca odezwę do fanów że :
- Zarząd wie co robi , da radę problemom finansowym i nie grozi nam 4 liga
-Zarząd ma plan oraz strategię (bez żadnych szczegółów) i informuje że za (X) miesięcy wyjdziemy na prostą (spłacimy długi i będziemy mieli płynność finansową)
- Zarząd apeluje do wszystkich Wiślaków że jeżeli zbiorą oni kwotę (Z) to czas unormowania skróci się z (X) miesięcy do (Y) miesięcy.
Czy ja za dużo oczekuję ? Chyba nie , pod warunkiem że ten plan strategiczny rzeczywiście Zarząd ma ...
|
Oczywiście, że za dużo.
Oczekiwania takiej transparentności są moim zdaniem naiwne więc patrzmy co się dzieje i wyciągajmy z tego wnioski.