|
Jak podaje GW D. Dukat nie będzie już członkiem zarządu TS Wisła. Sam złożył rezygnację.
Czyli wystarczyło jedno zdjęcie Miśka do załatwienia sprawy, a tak wiele osób przez tyle miesięcy nadaremnie się trudziło i nic...
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.10.2018 o godz. 14:27.
|