ramzes190 napisał(a):

|
Sory, bo chyba nie rozumiem. Jestescie organizacja w zaden sposob nie powiazana z Wisla, nie macie realnego wplywu na polityke klubu i w zamian za skladki dajecie mozliwosc glosu na walnym fanklubu? Zawsze mi sie wydawalo, ze Socios sa wtedy gdy w zamian za glos dostaje sie udzial w walnym klubu i ma sie jakis tam wplyw na jego polityke. Wytlumaczcie mi to
|
ale co ci tłumaczyć, żeby mieć realny wpływ na politykę klubu, trzeba mieć za sobą rzesze ludzi, do czegoś takiego nie dojdzie sie w jeden dzien, wszystko po kolei, na poczatek wsparcie klubu, jesli by sie okazalo ze z czasem w stowarzyszeniu bedzie ogrom ludzi, bedzie mozna miec ambitniejsze plany, o ile takie zarzad w razie czego przewiduje,
eh, najlepiej isc na gotowe.
ja juz jestem, a wlasciwie to prawie , na ten moment oczekujący
