Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 18.10.2018, 13:02
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Sory, bo chyba nie rozumiem. Jestescie organizacja w zaden sposob nie powiazana z Wisla, nie macie realnego wplywu na polityke klubu i w zamian za skladki dajecie mozliwosc glosu na walnym fanklubu? Zawsze mi sie wydawalo, ze Socios sa wtedy gdy w zamian za glos dostaje sie udzial w walnym klubu i ma sie jakis tam wplyw na jego polityke. Wytlumaczcie mi to
ale co ci tłumaczyć, żeby mieć realny wpływ na politykę klubu, trzeba mieć za sobą rzesze ludzi, do czegoś takiego nie dojdzie sie w jeden dzien, wszystko po kolei, na poczatek wsparcie klubu, jesli by sie okazalo ze z czasem w stowarzyszeniu bedzie ogrom ludzi, bedzie mozna miec ambitniejsze plany, o ile takie zarzad w razie czego przewiduje,
eh, najlepiej isc na gotowe.
ja juz jestem, a wlasciwie to prawie , na ten moment oczekujący
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując