|
Gdyby nie było problemów z wypłatami to można byłoby obiektywnie ocenić ich pracę.Prawda jest taka,że jako kibice nie mamy pojęcia kiedy wyplaty były płacone a kiedy nie.Nie wiemy również jaki to miało wpływ na grę w poszczególnych meczach.Niektóre mecze ewidentnie wyglądały jak protest.
Kiko miał dobry kontakt z drużyną,o taktyce trudno się wypowiedzieć,jakoś nie zapadła mi w pamięci.Natomiast Carrillo miał pojęcie o taktyce,potrafił poukładać drużynę w trudnych wyjazdowych meczach,zdobył kilka terenów na któych od lat nam nie szło,szczególnie Warszawa (kapitalny mecz) Białystok,Kielce.
|