Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3902
Stary 18.10.2018, 12:18
Kiko zrobił swoje (awansował do 8), ale wszystko wskazywało że nie będzie trenerem na "lata". To był 2 ligowy trener który miał więcej szczęścia niż rozumu. Carrillo uważam za lepszego trenera, natomiast zupełnie nie pasującego do profilu i sytuacji naszego klubu. Wyniki osiągnął ponad stan (w rundzie finałowej), jednak poniesione takim kosztem że jego zatrudnienie było największym błędem zarząd.

Zresztą cały zarząd wraz z Junco popełnił serie błędów w 2017 do roku włącznie z dziwną umowa dla Kiko jak i seria transferów (Ze, Perez,Balaniuk,Kolar), jakby byli zupełnie oderwani od finansowej rzeczywistości.
Jednoczenie uważam że jest to już przeszłość i trzeba raczej patrzeć do przodu, bo przeszłości się nie cofnie.
Odpowiedz cytując