wolfy napisał(a):

|
Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.
|
Ja właściwie o to mam jedynie pretensje do zarządu, nie mając kasy z trupami pochowanymi po szafach dołożyli jeszcze do pieca, w naszej sytuacji finansowej żaden rozsądny menadżer by takiej decyzji nie podjął.