|
Sory, bo chyba nie rozumiem. Jestescie organizacja w zaden sposob nie powiazana z Wisla, nie macie realnego wplywu na polityke klubu i w zamian za skladki dajecie mozliwosc glosu na walnym fanklubu? Zawsze mi sie wydawalo, ze Socios sa wtedy gdy w zamian za glos dostaje sie udzial w walnym klubu i ma sie jakis tam wplyw na jego polityke. Wytlumaczcie mi to
|