Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 18.10.2018, 09:31
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy czasu nie wiem, czy możemy mówić o "wiele lepszej sytuacji finansowej". Nie jestem pewien jaka jest różnica w gratyfikacji za zajęcie poszczególnych miejsc, ale wydaje mi się, że z Kiko byłoby trudno być w górnej połówce na koniec sezonu.
Tego nie wiesz. IMHO 6/7/8 miejsce było spokojnie do zrobienia. Odpadły by na pewno kontrakty Carillo i sztabu, kontrakt Brleka. Pewnie trzeba było opylić Carlitosa od razu w przerwie zimowej. Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.10.2018 o godz. 09:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując