xanti1906 napisał(a):

|
Z perspektywy czasu nie wiem, czy możemy mówić o "wiele lepszej sytuacji finansowej". Nie jestem pewien jaka jest różnica w gratyfikacji za zajęcie poszczególnych miejsc, ale wydaje mi się, że z Kiko byłoby trudno być w górnej połówce na koniec sezonu.
|
Tego nie wiesz. IMHO 6/7/8 miejsce było spokojnie do zrobienia. Odpadły by na pewno kontrakty Carillo i sztabu, kontrakt Brleka. Pewnie trzeba było opylić Carlitosa od razu w przerwie zimowej. Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.