wolfy napisał(a):

|
Akurat jest dokładnie odwrotnie - nigdy nie powinniśmy byli zwalniać Kiko i zastępować go Carillo. Gdyby nie to być może bylibyśmy w o wiele lepszej sytuacji finansowej.
|
Z perspektywy czasu nie wiem, czy możemy mówić o "wiele lepszej sytuacji finansowej". Nie jestem pewien jaka jest różnica w gratyfikacji za zajęcie poszczególnych miejsc, ale wydaje mi się, że z Kiko byłoby trudno być w górnej połówce na koniec sezonu.