wolfy napisał(a):
|
Akurat jest dokładnie odwrotnie - nigdy nie powinniśmy byli zwalniać Kiko i zastępować go Carillo. Gdyby nie to być może bylibyśmy w o wiele lepszej sytuacji finansowej.
|
Samo zwolnienie Ramireza to nie był jakiś gigantyczny błąd. Osobiście długo chłopa broniłem, ale po jego ostatnim meczu z Płockiem i mnie już się odechciało. Nie powinniśmy go zamieniać akurat na Carrillo, który okazał się drogi w utrzymaniu, a ostatecznie okazało się, że wiele lepszy od Kiko nie był, żeby nie powiedzieć że w ogóle.