Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3893
Stary 18.10.2018, 06:06
wolfy napisał(a):
Akurat jest dokładnie odwrotnie - nigdy nie powinniśmy byli zwalniać Kiko i zastępować go Carillo. Gdyby nie to być może bylibyśmy w o wiele lepszej sytuacji finansowej.
Samo zwolnienie Ramireza to nie był jakiś gigantyczny błąd. Osobiście długo chłopa broniłem, ale po jego ostatnim meczu z Płockiem i mnie już się odechciało. Nie powinniśmy go zamieniać akurat na Carrillo, który okazał się drogi w utrzymaniu, a ostatecznie okazało się, że wiele lepszy od Kiko nie był, żeby nie powiedzieć że w ogóle.
Odpowiedz cytując