Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3890
Stary 17.10.2018, 12:48
TIR napisał(a):
Zamiana Carillo za Kiko była błędem ale tylko dlatego, bo tego drugiego w ogóle nie powinno u nas być...

To gdzie teraz będzie można oglądać tego nadtrenera?
Tak samo, jak pierwszego, który jak do tej pory też wygrzewa tyłek w Hiszpanii, bo nigdzie indziej roboty na razie nie znalazł.
Odpowiedz cytując