TIR napisał(a):
Zamiana Carillo za Kiko była błędem ale tylko dlatego, bo tego drugiego w ogóle nie powinno u nas być...
To gdzie teraz będzie można oglądać tego nadtrenera?
|
Tak samo, jak pierwszego, który jak do tej pory też wygrzewa tyłek w Hiszpanii, bo nigdzie indziej roboty na razie nie znalazł.